HAKKIMIZDA

Dünyada sigortacılığa benzer ilk uygulamalara günümüzden yaklaşık 4000 yıl önce Babiller’ de rastlanmaktadır. Zamanın ticaret merkezi durumundaki Babil’ de, kervan tüccarlarına borç veren sermayedarlar, kervanların soyulması veya fidye ödeme durumuyla karşılaşmaları halinde tüccarların borçlarını silmekte, buna karşılık borcu tüccarlardan geri aldıkları zaman, taşıdıkları riskin karşılığı olarak ana borç miktarı üzerinden bir miktar para almaktaydılar. Bu olay daha sonra Kral Hammurabi tarafından yasallaştırıldı. Hammurabi Kanunlarının en büyük özelliği haydutların saldırısına uğrayan kervanların zararlarının bütün diğer kervanlar arasında paylaşılmasını öngörmeseydi. Bu, tehlike paylaşmasının kara taşımacılığındaki ilk örneğidir.

BİZE GÖRE SÜPER SİGORTACI

Her ne kadar yukarıda kısaca paylaştığımız bilgi kadar eskiye dayalı bir kuruluş tarihimiz olmasa da, Babil de bir şubemiz ve ya Kral Hammurabi ile çözüm ortaklığımız olmasada bizde uzun zamandır Sigortacılık Sektöründe faaliyet göstermekteyiz. Başta Ankaralı müşterilerimiz olmak üzere İç Anadolu Bölgesi ve tüm Türkiye’de bir çok müşterimizin Sigorta İşlemlerini yürütüyoruz.

Yıldız Sigorta Müşterileri daha acentelerimizin kapısından ilk adımlarını atarlarken korumamız altına alınırlar. Onlara bunu hissettiren profesyonel ekibimiz ve cazip sigorta paketlerimizdir. Sizinle birlikte büyüyen bu aileye katılmak için size en yakın şubemize uğramanız ve ya çağrı merkezimizi arayarak iletişim bilgilerinizi bırakmanız yeterli olacaktır.

Supersigortacim.com tüm sigorta ihtiyaçlarınız için en doğru adres.


 

Uzman Kadro
Her biri kendi alanında uzman kadromuz, güler yüzlü ve sıcak kanlı müşteri ilişkilerimizle amatör ruhumuzu kaybetmeden profesyonel hizmet anlayışımızı siz değerli müşterilerimize sunmaktan gurur duyuyoruz. Doğru yönlendirme ve çözüm odaklı hizmet anlayışımızla dakikalar içinde güvence altında olacaksınız.

Dürüstlük ve Açıklık
Müşterimiz olun veya olmayın, sigorta konusunda öğrenmek istediklerinizi uzmanlarımıza danışabilirsiniz.

Güleryüzlü Formalitesiz Servis
Bizim için müşteri tatmini önemlidir.

Kredi Kartı veya Direkt Ödeme
Borcunuza ilişkin taksitler, kredi kartı veya hesaptan direk ödeme sistemiyle, hatırlamanıza gerek kalmadan tahsil edilebilir.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?
1989 yılından bu yana, yükselen bir ivmeyle sektörde tüm sigorta branşlarında kaliteli bir hizmet vermekteyiz.

Prensiplerimiz
Birçok meslek dalında olduğu gibi, sigortacılıkta da satış öncesi ve satış sonrası hizmet çok önemlidir. Sigorta poliçeleri genellikle 1 yıl için akdedilmektedir. Bu süre içinde doğabilecek hasarlar ve diğer müşteri istekleri, poliçeyi aldığınız acente ve onun arkasındaki sigorta şirketi tarafından sonuçlandırılacaktır. Bu nedenle bilinçli müşteriler seçimlerini yaparken, kendilerine problem çözme konusunda güven veren ve iyi referanslara sahip acentelerle çalışmayı tercih etmektedirler.

Çok Çeşitli Ürün Yelpazesi
Acenteliğimiz, muhtelif sigorta şirketlerinin her branş için ürettiği poliçeyi müşterilerinin seçimine sunabilmektedir. Böylece, müşterilerinin özelliklerine göre çok sayıda indirim uygulayarak herkesin bütçe ve beğenisine uygun bir poliçe sunmak mümkün olmaktadır.

Kişisel Fiyatlandırma Sistemi
Özellikleriniz dikkate alınarak siz ve size ait değerler için bilgisayar tabanlı sistemimiz, mümkün olabilecek en uygun fiyattan priminizi hesaplar.

Hasar Danışmanlığı Servisi
Hasar servisi bünyesindeki danışmanlar grubu, size her an bilgi vermeye hazırdırlar.

Tamirat Hemen Başlar
İsteyen kişiler, arabalarını anlaşmalı servislerimize anahtar teslimi verebilirler. Bu servislerde, aracın eksper tarafından görülmesine gerek kalmadan tamiratı hemen başlar.

S.O.S Telefon Hatları
Cumartesi ve bayram günleri nöbetçi telefonlarımız ve sağlık sorunlarıyla ilgili yardım hatlarımız müşterilerimizin hizmetindedir.